animated heartsdsjdk skdj sk dsdjk
Нагору
ГоловнаcrumbsКрем для рукcrumbsКрем для рук «Коли стихає»
419 грн
279 грн
Подарунки для будь-якої нагоди
Миттєва відправка
7 000+ позитивних відгуків

Крем для рук «Коли стихає»

Аромат пряної вишні відкриває мить, коли світ уповільнюється, а ти нарешті чуєш себе.

Теплі відтінки спецій, вечірнього повітря й ледь солодкий післясмак створюють затишний стан, у якому хочеться затриматися ще трохи.

Легка текстура швидко вбирається без липкості, залишаючи лише м’якість і комфорт.

Фото - ORNER
Фото - ORNER

Масло ши, баттер манго та олія авокадо живлять і заспокоюють шкіру, а вітаміни A, E, C і B5 підтримують її бар’єр та природну гладкість.

Після нанесення руки стають ніжними й теплими на дотик — ніби невелика пауза, у якій усе зайве стихає.

Замовляйте та даруйте турботу собі або близьким 💙

Відгуки на Крем для рук2
Запитання про продукт
0
Питання щодо Крем для рук «Коли стихає» 0
Показати відгуки
2
Крем для рук «Коли стихає»: фото - ORNER

Олександра

24.04.2026

Крем для рук «Коли стихає»

Все супер, надшвидка доставка, зручний сайт, дякую❤️‍🔥

Крем для рук «Коли стихає»: фото - ORNER

Ірина Заліпа

05.02.2026

Крем для рук «Коли стихає»

дуже швидка доставка, дякую

Ще відгуки про ORNER
Відгук про магазин: фото

Людмила

17.06.2026

Відгук про магазин ORNER

Скетчбук дуже подобався! Моя онучка полюбляю малювати, буде гарний подарунок їй на день народження! Доставили швидко, дуже вдячні!

Відгук про магазин: фото 2

Ксенія

17.06.2026

Відгук про магазин ORNER

Замовляла алмазну мозаїку «Крик». Загалом задоволена замовленням, але виникло питання. На самій мозаїці є колір «В», але в інструкції з кольорами його немає, і в наборі у пакетиках з алмазиками його немає. Дуже дивно

Відгук про магазин: фото 3

Юлія

17.06.2026

Відгук про магазин ORNER

В пошуках подарунків для родичів за кордоном традиційно зайшла на сайт ORNER, і, як завжди, знайшла тут варіанти для всіх! Цього разу це були набори для вишивки та шкарпетки на тему Києва - все якісне. актуальне, яскраве, прийшло вчасно. Задоволені і я, і отримувачі, дякую ORNER!

Відгук про магазин: фото 4

Світлана

14.06.2026

Відгук про магазин ORNER

Відмінна якість та швидка доставка

Всі відгуки
На даний момент питань немає.