Спочатку був плед, фотоальбоми, декілька разів брали ігри, потім діти замовили на новорічні свята відривний календар, нещодавно придбала щоденник вдячності на подарунок дівчинці - підлітку! Всі товари якісні, креативні, залишають приємні враження!
Замовляла альбоми для фото, бо потрібен був подарунок для сімейної людини. Дуже якісні та стильні, гарно оформлені. Дякую всім, хто був причетний до роботи над цим замовленням!