Брала подарунок на річницю весілля друзів. 5 років - дерев'яне весілля. Довго думала і зупинилася на пледі Дерево життя. Їм дуже зайшло. Мені теж гарно, хоча я не розпаковувала. Але вже маю чохол для ноута з цієї ж серії. Обожнюю його. Ви кращі 💛💙
Купила парні тарілки Кіт і Киця вихідного дня. Якість самих тарілок дуже гарна, а ще й упаковка подарункова! Дуже подобаються, їмо кожен вихідний саме з них 😉
Такої швидкої відправки ще в житті не бачила. Без сарказму. Альбоми гарні, брала на подарунок. Пакування з логотипами компанії, для мене це свідчить про високий рівень. Всім задоволена.