Дарувала свекру тарілку сердитий кіт, свекрусі кицю в короні, чоловіку з котом "то там кусь кусь то там ням ням") дуже позитивні , гарні. Також маю картину "поцілунок" , трохи недомалювала не дійшли руки - вже 2 роки минуло, днями перевірила фарби , а вони все ще в порядку, можна домалювати) задоволена всім Дякую)
Дуже Вам вдячна. Придбала 5 пледів на подарунок до Св.Миколая! Це найкращий подарунок. Приємний на дотик, цікаве виконання, малюнок можна вибрати на свій смак. Якість відмінна
Отримала посилку🥰 Я знала, що вона буде чува, але я помилилась, бо вона неймовірна😍🫶🏻 Дякую всій вашій команді! Бережіть себе і творіть ще більше цього неймовірного!
МАК карти просто перфектні! Щоденник вдячності теж. Задоволена повністю продукцією Orner , замовляю не вперше. Все дійсно зроблено якісно і на совість!