Нещодавно купував щоденник самотурботи. Сказати, що я а захваті, це не скати нічого. Це чистіший каф. Коли беру його в руки я просто кудись відлітаю, сторінки настільки естетичного красиві, м'які, неповторні, кожен розділ це вид мистецтва. Все продумано, структуровано, гарно, яскраво. Раджу всім придбати собі такий скарб. Бо це не просто скарб, а це турбота про вашу внутрішню дитину! Балуйте і свою внутрішню дитину частіше.
Замовляла поел "Дерево життя" дуже, дуже задоволена! Не дивлячись на негаразди з програмою, дівчата все ж такі відправили супер швидко, як і просила! За це окрема подяка! Якість виробу вражає, супер! Успішних продажів Вам дівчата !