Замовляв плед на подарунок для доньки. Треба було доставити до Великобританії (не Лондон). В дорозі була 6 днів. Донька, подарунком дуже задоволена. Дякую!
Ввічлива менеджер відразу після оплати зателефонувала й підтвердила зарахування коштів. Все спокійно, приємне враження, починаючи від замовлення й до отримання товару! Рекомендую!