Все супер, вже третій мій альбом від ORNER🤍 в цей раз так вийшло що на виробництві не поклали в альбом кутики для фото, але написала про це і одразу перепросили та відправили кутики з безкоштовною доставкою. Дякую ☺️
Усе чудово, задоволена якістю, блокнот дуже гарний, цупкі сторінки, гарний принт. Єдине що не дуже зрозуміло, чому в деяких магазинах ваш товар дешевший аніж на сайті 🤔 Але це питання на яке скоріш за все не буде відповіді 😅 тому просто дякую!