дуже довго придивлялася собі цей записничок, але не знала чи варто замовляти, бо не можу його пощупати та оцінити якість, але о боже! це найкращий записник, який я тільки бачила. навіть не можу описати словами, наскільки він яікісний та приємний. це саме та річ, яка приваблює та закликає до користування. ще, дуже миле пакування, яке додатково торкнуло мене. дуже рада, що придбала його, це буквально найліпше, що траплялося зі мною в блокнотній історії! однозначно повернуся сюди за покупками :)
Купляла товари вже не перший раз, цього разу на подарунок. Отримувач був у захваті,тому тільки найвища оцінка за якість. А оперативність і чудова робота операторів гідні оплесків! Дякую, що ви є!