Замовляла доньці блокнот) отримала задоволення від емоцій дитини) замовлення було швидко оброблене і відправлено. Надійне пакування. Дякую і рекомендую!
Хіхікаю щоразу, коли дивлюся на обкладинку — вона неймовірно тішить і підіймає настрій. Окремо хочу подякувати виробнику за те, що збільшили асортимент блокнотів у клітинку — це приємний і неочікуваний бонус. А логістика — просто фантастична: від моменту замовлення й оплати до отримання на пошті минуло, здається, менше доби. І це при тому, що я замовляла ввечері в неділю, коли в половині країни не було світла. Дуже приємний досвід, дякую!
Беру вже не перший раз, вся продукція 👍🔥 Дуже сподобалося пакування, адже замовляла на ДН, тарілки та кружка, то любов, все дуже миле, няшне, мімішне, естетичне ❤️…відправили дуже швидко, безкоштовна доставка, і взагалі обслуговування прекрасне. Дякую 🙏🫶