Дуже сподобався матеріал футболки, відчувається, що якісний. Не присвячується. Розмір реально прям оверсайз. Тому брала розмір S,хоча, зазвичай, він одягається в L. Тому підійшло ідеально. Я замовляла в інстаграмі, тому мені допомогли з підбором розміру
Гадаю вже два роки, маю кілька колод. Але ця – найкраща в читанні. Дизайн – бомба, посібник кристально зрозумілий і дуже цікавий, в коробочку закохалась, як тільки побачила. Ше й українською 🤩
Замовляла чашки, щоденники, килимки, календарі для родини і друзів. Отримала дуже швидко, гарно упаковано, якість чудова!👍 всі залишились дуже задоволені подарунками)) Щиро дякую команді ORNER!!!💖