Беру тут далеко не вперше! Отримала від подружки сертифікат, і тут же їм скористалась, щоби купити прикольний келих - до пари) Люблю ваші пазли і календар!!!
Замовляла фотоальбом «моменти щастя». Перше враження- такий тоненький, але після того як вклеїла фото - ідеальна товщина. До речі куточки для фото вже є в альбомі, це дуже зручно! Якщо ви любите роздруковувати фото - вам однозначно треба такий альбом!