ДЯКУЮ!!! Килим "Бонжур" дуже сподовабся, яскравий, у всіх з'являється посмішка, коли приходять додому. А від шкарпеток "Капібара з друзями" всі в захопленні!!
дякую за надзвичайно якісний продукт та комунікацію, у вас хочеться замовляти ще і ще. цей пазл не є першим від вас і точно не буде останнім. дякую за чарівні історії і максимально швидку відправку! 💙