Вітаю! Вперше замовляла на подарунок хустинку-твілі і дуже задоволена як якістю самого виробу, так і обслуговуванням🙏 Лишень шкодую, що не замовила собі, тож принагідно виправлю ситуацію☺️
Гарно піднімає настрій та дуже тішить продукція ORNER. Отримала келих з капібарою і пивний келих з котом - задоволена їхньою якістю і швидкістю доставки
Отримали замовлення швидко,задоволені якістю і обслуговуванням.Котяче таро стало найкращим подарунком доньці на Щедрий вечір,одразу і поворожили на новий рік:) Дякуємо! Завітаємо ще!