Замовляла шкарпетки 🧦 з мотивами Києва та «Ти - космос». Швидко відправили та доставили, підтримка теж працює оперативно та якісно. Дякую за сервіс та товар😊
Чашка чудова! Зручна, міцна, приємно тримати в руках. Малюнок яскравий і якісний, радує око. Єдиний мінус – він лише з одного боку, тож хочеться, щоб був з обох. Але це не заважає насолоджуватися улюбленим напоєм! 😊
Не вперше купую продукцію марки ORNER, і дуже задоволена якістю і оригінальністю виробів які можна купити як собі та і в подарунок. Мені дуже подобаються котики тому і для себе було що вибрати.