Фото - ORNERФото - ORNER
animated heartsdsjdk skdj sk dsdjk
Нагору
ГоловнаcrumbsВинні щоденникиcrumbsЩоденник винний «Мої винні нотатки» бордовий
Подарунки для будь-якої нагоди
Миттєва відправка
7 000+ позитивних відгуків

Щоденник винний «Мої винні нотатки» бордовий

Про натхнення, нові смаки й особисті відкриття. Цей щоденник допоможе зберегти всі винні моменти — від кислотності й танінності до того, чим дегустування було особливе.

Фото - ORNER

Усередині — розділи для запису основних характеристик вина та пам’ятних моментів дегустації, корисна інформація про види вин, правила та способи дегустації, поєднання вина з їжею й сиром та ще безліч цікавої інформації.

А ще — розділи для душі: кінорекомендації, а також музичні й книжкові поради, щоб поринути у тему повністю.

Фото - ORNER
Фото - ORNER

Ваша винна подорож буде незабутньою — купуйте щоденник і відкривайте для себе новий світ.

Відгуки на Винні щоденники3
Запитання про продукт
0
Питання щодо Щоденник винний «Мої винні нотатки» бордовий 0
Показати відгуки
3
Щоденник винний «Моя колекція винних вражень» темний: фото - ORNER

Олена

31.03.2026

Щоденник винний «Моя колекція винних вражень» темний

Замовлення прийшло швидко. Гарне пакування. Дякую

Щоденник винний «Мої винні нотатки» бордовий: фото - ORNER

Михайло

17.03.2026

Щоденник винний «Мої винні нотатки» бордовий

Брав на подарунок, дівчині дуже сподобався. Дякую за вашу роботу!

Щоденник винний «Мої винні нотатки» зелений: фото - ORNER

Марія

17.03.2026

Щоденник винний «Мої винні нотатки» зелений

Дуже класний щоденник, багато корисної інформації всередині, все продумано до дрібниць. І дякую за швидку доставку!

Ще відгуки про ORNER
Відгук про магазин: фото

Natalia Khakhoula

24.06.2026

Відгук про магазин ORNER

Дякую за такий приємний досвід з покупкою і доставкою коцика до Канади . Зайняло два тижні від часу замовлення . Професійне, швидке спілкування з командою по замовленні і відсидці . Якість товару дуже красива і хороша . Будемо ще замовляти ! Рекомендую ORNER.

Відгук про магазин: фото 2

Людмила

17.06.2026

Відгук про магазин ORNER

Скетчбук дуже подобався! Моя онучка полюбляю малювати, буде гарний подарунок їй на день народження! Доставили швидко, дуже вдячні!

Відгук про магазин: фото 3

Ксенія

17.06.2026

Відгук про магазин ORNER

Замовляла алмазну мозаїку «Крик». Загалом задоволена замовленням, але виникло питання. На самій мозаїці є колір «В», але в інструкції з кольорами його немає, і в наборі у пакетиках з алмазиками його немає. Дуже дивно

Всі відгуки
На даний момент питань немає.