або 4 платежі по 150 грн
Способи оплати
Новий килим — нова причина кликати друзів у гості.
Замовляйте прикольний придверний килимок та додайте домівці трішки гостроти, родзинки, характеру ну і всякого такого!
Легко чистити
Якісна гума
Унікальний дизайн
Зроблено в Україні
Рекомендації з догляду:
✅Виріб можна чистити за допомогою щітки або пилососу
✅Прати при температурі до 40°C
✅Запаху гуми досить легко позбутися за допомогою прання в холодній воді
✅Можна віджимати та сушити
❌Не прасувати
❌Не можна вибілювати
❌Хімчистка заборонена
Зверніть увагу: килимки мають легкий запах гуми, оскільки виготовлені на гумовій основі. Це абсолютно нормально й безпечно, але щоб прискорити процес вивітрювання, залиште килимок у добре провітрюваному приміщенні на 1–3 дні.
Артикул:maliu-0223
Якщо ви тут, значить, ви любите гумор і класні вироби для дому. І ми теж!

ORNER і Maliunok разом придумали килимок, який розставляє всі крапки над «і» з порогу.
Розповідає, що кому робити і що треба знімати — словом, поводить себе цілком по-господарськи.


Килимок — це перше, що зустрічає вас вдома, і він має бути яскравим, цікавим та приємним оку. Саме таким, як цей, тож не вагайтеся, а замовляйте!

Ольга
22.06.2026
Килим придверний ORNER x Maliunok «Витирайте лапки»
Яскравий, гарний, колір як на картинці. Але, людоньки, він так смердить гумою, що неможливо його тримати в квартирі, аж голова болить. Врахуйте це перед купівлею. Поки він провітрюється на балконі, далі побачимо
ORNER
23.06.2026
Добрий день! Килимки мають гумову основу, тому після виробництва може відчуватись характерний запах гуми. Це нормальна особливість нових виробів такого типу. Цей запах поступово зникає під час використання та провітрювання килимка 💛

Надія
08.06.2026
Килим придверний «Хто тут?»
Все чудово

Костянтин
05.06.2026
Килим придверний «Коргі»
Все дуже кайфово і швидко. Дякую) Буду ще замовляти

Олександр
02.06.2026
Килим придверний «Коргі»
Все як завжди ідеально!👌😍🫶🦊🧡


Наталія
29.05.2026
Килим придверний ORNER x Maliunok «Вжух і туть»
Сам килимок непоганий, але дуже сильний запах резини (поки не вивітрився за кілька днів) і на жаль, прийшов не такий яскравий як на сайті, дуже блідий, ніби лежав на сонці і вицвів:(( замовляла собі на день народження, і залишилась засмучена. Хоча я з орнер вже багато років

ORNER
29.05.2026
Добрий день! Нам дуже шкода, що килимок не виправдав ваших очікувань 😔 Килимки мають гумову основу, тому при виробництві матеріалу може залишатись легкий запах гуми — це нормально для нових виробів такого типу. Він не є шкідливим і зазвичай повністю зникає через деякий час після використання 😊 Що стосується кольору — дякуємо, що звернули на це увагу. Ми обов’язково передамо інформацію до відповідного відділу, щоб додатково перевірили та за потреби оновили візуалізацію на сайті 🙏 Зі своєї сторони ми можемо запропонувати вам обмін або повернення коштів. Більш детально вже написали вам на пошту 💛