Покупали картину. Були невеликі проблеми після доставки, але компанія все вирішила швидко і на високомі рівні поофесіоналізму. Надалі плануємо замовляти і користуватися саме цією компанією!!! Супер!!! Дякую!!!
Замовляла плед на подарунок чоловіку. Відправили блискавично швидко, плед просто неймовірний, дуже якісна робота і окремо варто відзначити гарне пакування. Дякую вам ❤️
Ввічлива менеджер відразу після оплати зателефонувала й підтвердила зарахування коштів. Все спокійно, приємне враження, починаючи від замовлення й до отримання товару! Рекомендую!
Я замовляла 4 чашки щоб передати в Фінляндію родичам. Чекала поки вони їх отримають, і ось пряма мова: "Привіт Хрещенка! Дякую за подарунок! Чашки просто неймовірно гарні! І великі, і ручка зручна, і шикарної якості, і з класними малюнками! Дуже дуже сподобалось!"