Прекрасне обслуговування❤️ Замовила за день до Великодня(субота), повідомили що відправлять у понеділок, і це норм, бо ж свята і вихідні Але вже в неділю зранку бачу, що їде до мене і в обід приїхала в поштомат Дуже дякую😍🫶🏻 Сподіваюсь вас не заставили це робити😁
Купляла хлопцеві на 14 лютого. Подарунком був приємно здивований, адже не знав, що саме у такий спосіб можна урізноманітнити наші стосунки. Вже 2 чеки використали і зупинятися не плануємо) Неодмінно пораджу друзям, адже це кльова ідея для подарунку своїй половинці