Уже не вперше замовляю і купую подарунки ORNER. Все просто топ: і самі товари, якість, і обслуговування, швидкість доставки, увага до побажань до замовлення. Кожне замовлення - частинка радості і позитиву. Цього разу замовляла пазли собі на новорічні канікули. Класні!
Замовляла блокнот і кружку, все просто ідеальне, як на фото тільки краще. Я замовляю вже десь раз 4 по-моєму і кожен раз якість перевершує всі очікування
Дуже сподобався матеріал футболки, відчувається, що якісний. Не присвячується. Розмір реально прям оверсайз. Тому брала розмір S,хоча, зазвичай, він одягається в L. Тому підійшло ідеально. Я замовляла в інстаграмі, тому мені допомогли з підбором розміру