Придбала два фотоальбоми для улюбленців, котика та песика, хочу подякувати за такий креативний підхід, наповнення фантастичне, ми з чоловіком поки гортали пустий альбом і представляли де яка буде фотографія, ледве стримували сльози, буду щиро радити своїм друзям 🫶🌸
Така задоволена я ще не була😍😍😍.Замовила картину по номерах,зі мною одразу ж зв'язалася дуже приємна дівчинка,уточнила замовлення.Відправили в той же день,на слідуючий день посилка була вже в мене 😍😍😍Але найбільше вразило пакування з фразою"Обережно в середині красиве"ДЯКУЮ ВАМ ЗА ЦЕ♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️
Замовляв таро «Starlight», картки із афірмаціями і плед на подарунок. Все прийшло у відмінній якості. В ORNER відповідають дуже приємні і любʼязні працівники. Можна обговорити деталі і домовитися щодо доставки у зручну для вас дату. Рекомендуватиму цей магазин і дякую тим, хто створив такі гарні товари в сервіс✨