Таке швидкісне отримання інтернет замовлення в мене вперше в житті. Тим більше що замовлення зробили в обід в неділю. А в понеділок о 8 годині ранку я його отримала. Та й посуд чудовий. Дуже піднімає настрій.
Ввічлива менеджер відразу після оплати зателефонувала й підтвердила зарахування коштів. Все спокійно, приємне враження, починаючи від замовлення й до отримання товару! Рекомендую!