Дуже швидко відправили замовлення. Упаковано було гарно, все прийшло цілим і навіть краще, ніж я собі уявляла 😍 Подарувала чашку чоловікові, він дуже задоволений!
Добрий день! Замовляла у вас тарілку та горнятко з прикольним котиком та килимок. Все дуже дбайливо упаковано. Прийшло дуже швидко! Якість товару на висоті! І отримувач подарунку дуже щасливий 🙌🏻🌸. Дякую щиросердно!
Замовляв вʼязальний набір, робив це на подарунок, тому ще не можу сказати яка буде реакція. Але щороку купую календарі і загалом різні речі, тому впевнений що і цього разу порадують. Швидка доставка, комунікація у вайбері, тому рекомендую магазин усім хто захоче щось купити на сайті)