Купувала трикутники-наклейки для фотографій у фотоальбом. Навіть не очікувала, що вони будуть такими якісними і зручними. Розмір трохи замалий, але в цілому, фотографії тримаються добре. Трикутники приклеїлись дуже міцно.
Покупали картину. Були невеликі проблеми після доставки, але компанія все вирішила швидко і на високомі рівні поофесіоналізму. Надалі плануємо замовляти і користуватися саме цією компанією!!! Супер!!! Дякую!!!