Вже не в перший оаз роблю замовлення в магазині, все швидко відправляється і приходить вчасно! Дуже задоволена продукцією 🫶🏻 ! Дякую Вам за такий нарний сервіс 🔥🫶🏻
Все було супер, доїхало все ціле, не ушкоджене, дуже сподобалось, ще не подарувала імениниці, але думаю їй дуже сподобається! Чашка дуже приємна на дотик і найголовніше на великий мілілітраж, який дуже до вподоби!
Замовляла посібник по Таро . Замовлення було швидко відправлено , все якісно упаковано ! Дуже вдячна за оперативність і найкращий сервіс! 🫶 Успіхів і Перемоги України!!! 🇺🇦💪✊