Відкрила для себе магазин Орнер,який презентує чудові товари,просуває українську культуру,має жартівливі нотки на посуді та багато інших моїх вподабайок і головне якість!Ціную!Люблю!Рекомендую!
Купувала пледи на Новий рік як подарунки. Зовнішний вигляд і пакування сподобалось. З часом буде зрозуміло щодо якості товару. Приємно, що український виробник.
Їду в гості до родини в Європу. Родина - всі різного віку, статі. Нема ні часу ні натхнення витрачати цілий день на пошуки подарунків у місті, а тут все на одному сайті, та й все таке яскраве, колоритне.