я замовляла дууже багато картин по номерам, і завжди злилась чому такі погані фарби і не якіснио надрукована картина ви - відкриття, я ваш постійний клієнт, все неймовірно якісно і дуже швидко!
Чекатиму, коли з'явиться аналогічний з Миколаєвом або Одесою. А взагалі було б круто, якби зробили по кожному великому місту, тоді можна було б і колекцію збирати
Я придбала пледи для подарунків . Чудові вироби! Красиві. Тактильно дуже приємні! Неймовірно швидко отримала замовлення! Дякую за чудову роботу! Успіхів і натхнення для нових ідей!🌻🍀