Приїхав запакований , такий як на фото. Дуже гарний альбом. Окреме дякую менеджеру що запитала який розмір подарункового пакету мені потрібен(під альбом чи ні). Нажаль тут і питання коли замовляєш на сайті , що тобі пропонує додати подарунковий пакет але не пропонує обрати розмір. Ти замовляєш за 40 гривень , але він не підходить під альбом і тобі потрібен більший і дорожчий. Питання не в ціні , в даному випадку а в про інформованості і можливості це все робити швидко через сайт. В будь якому випадку буду замовляти подібні товари ще.
Добрий день) Замовляла хустку " Дерево життя". Вона неймовірна, якість і вигляд просто на 100000% Відправили за один день, дуже приємна оператор Все було чудово, повернуся ще😊