Така задоволена я ще не була😍😍😍.Замовила картину по номерах,зі мною одразу ж зв'язалася дуже приємна дівчинка,уточнила замовлення.Відправили в той же день,на слідуючий день посилка була вже в мене 😍😍😍Але найбільше вразило пакування з фразою"Обережно в середині красиве"ДЯКУЮ ВАМ ЗА ЦЕ♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️
Я в захваті від цього блокноту. Папір гарної якості, білий, цупкий. Обкладинка досить щільна та приємна на дотик. Дизайн взагалі вогонь😍. Доставка також порадувала- відправили у день замовлення. Дякую❤