Маю блакитний плед Дерево життя. Це наразі найдорожчий плед такого розміру в моєму домі, але як на мене він того вартий. Такої якості я ще не зустрічала, він наче двошаровий. Плед важкенький і наче "обіймає" тіло під ним. Не на останньому місці естетичний момент, такий плед хочеться тримати на видному місці вдома, самій глядіти і всім показувати.
Купила шкарпетки "Захід" на подарунок. Привабили яскравими орнаментами на гуцульську тематику. І дуже задоволена вибором: і людині кому дарувала дуже сподобались, і пакування виявилося таким гарним, і якість класна, і обслуговування швидке і ненавязливе. Дякую!
Чекатиму, коли з'явиться аналогічний з Миколаєвом або Одесою. А взагалі було б круто, якби зробили по кожному великому місту, тоді можна було б і колекцію збирати
Брала собі альбом для фото, дуже гарний Додатково замовляла наліпки до нього, хоча виявилося, що в альбомі є два листики, що було приємним здивуванням. Альбом неймовірно зручний, ще прикольно було ліпити до нього наліпки 🙏🏻 Брала великий під великі фотки, хоча спочатку думала про квадратний, але альбомний варіант вписався чудово! Дякую, ORNER ❤️✨🌸