Купую вже третю колоду цієї фірми, вони чудові! Якісний друк, дизайн і взагалі робота на вищому рівні. Дуже говіркі колоди ! Рекомендую! Якісь обслуговування на вищому рівні! Дякую.
Все чудово і коробка дуже гарна, можливо як побажання ттн клеїти на плівку чи упаковку від нп, бо шкода таку коробку викидати гарну, але ттн з неї погано віддиралась(
Замовляла поел "Дерево життя" дуже, дуже задоволена! Не дивлячись на негаразди з програмою, дівчата все ж такі відправили супер швидко, як і просила! За це окрема подяка! Якість виробу вражає, супер! Успішних продажів Вам дівчата !
Придбала чудову колоду "Сила в мені" Швидко отримала. Ілюстрація кожної карти до души. Задоволена своїм придбанням. Як би трішечки товще папір, було б в загалі супер. Дякую!
При замовленні виник глюк, що не вдалось оплатити, але з підтримкою все вирішили і як тільки шкарпеточки з'явились у наявності, замовлення було відправлено, дякую, вже скоро їх отримають у подарунок 🥰