Замовляла блокнот для рецептів пізно вночі - вже через день був в моїх руках. Якість - неймовірна, дуже гарно виконаний виріб. Насправді такий блокнот ідеально підійде на подарунок близькій людині. До блокноту також були стікери Загалом неймовірно задоволена
Прекрасне обслуговування❤️ Замовила за день до Великодня(субота), повідомили що відправлять у понеділок, і це норм, бо ж свята і вихідні Але вже в неділю зранку бачу, що їде до мене і в обід приїхала в поштомат Дуже дякую😍🫶🏻 Сподіваюсь вас не заставили це робити😁
Така задоволена я ще не була😍😍😍.Замовила картину по номерах,зі мною одразу ж зв'язалася дуже приємна дівчинка,уточнила замовлення.Відправили в той же день,на слідуючий день посилка була вже в мене 😍😍😍Але найбільше вразило пакування з фразою"Обережно в середині красиве"ДЯКУЮ ВАМ ЗА ЦЕ♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️