Замовляла «Мій перший альбом» для донечки. Відправили в день замовлення, а на наступний я вже отримала альбом. Це просто супер сервіс. Про сам альбом - я в захваті! Якість друку, дизайн. Боже, який він гарний і продуманий до дрібниць. Я задоволена на 200% і буду замовляти ще. Ні разу не пожалкувала, що мій вибір пав на вас. Дуже дякую❤️
Класна колода. Вчора тільки отримала, а вже люблю. Мені подобається що немає великої кількості дрібних деталей і за рахунок приглушених кольорів - карти виглядають стильно. В той же час мають сюжет і сворюють емоцію. Покриття такє дивне - наче світиться з середини. Дууууже сподобались. Це перша ваша колода. Дякую 🌷🐾