Купила парні тарілки Кіт і Киця вихідного дня. Якість самих тарілок дуже гарна, а ще й упаковка подарункова! Дуже подобаються, їмо кожен вихідний саме з них 😉
Замовляла у продавця килимок під двері "Привіт/поки"). Дуже задоволена товаром: килимок чарівний, мило виглядає біля вхідних дверей і дарує чудовий настрій:) у догляді дуже практичний, невеликі забруднення легко усуваються вологими серветками. Дякую продавцю:)