В мене досить хороша колекція речей з зображеннями,такси,але в цю тарілочку я закохалась з першого погляду,це моя нова любов❤️❤️❤️ну звісьно строго для декору щоб дивитись на таку красу🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰
Задоволена придбанням. Гарна якість, цікаві малюнки. Але Шкарпетки «Зимові атрибути» блакитні по кольору світліші, це мене трохи засмутило. Подивимось як носитимуться. Бажаю успіхів ♥