Замовила картину по номерах напередодні Миколая. Була впевнена, що чекатиму довго. Але навдивовижу все прийшло супер швидко. Вже на 2 день від замовлення. Приємно вражена оперативністю
По-перше, хочу подякувати ORNER, що вони дослухаються до клієнтів: пів року тому писала їм на пошту побажання створити щось для книголюбів, бо нас багато, але чашок та блокнотів чи шкарпеток для нас немає:( І, о боги, беручи участь в Книгодаруванні я бачу чашку справжнього книголюба!) Прийшло швидко, запаковано якісно, горнятко великого розміру з гарного матеріалу та якісним принтом) Дякую!