Замовляла в ORNER пазли хогвортські) Замовляти було дуже зручно, швидко, без зайвих питань і клопотів. Посилка прибула на наступний день. Загорнуто пазл було в брендовану коробку ORNER, посилка прибула ціла та неушкоджена. Так що все супер! Дякую вам за вас)
ДЯКУЮ!!! Килим "Бонжур" дуже сподовабся, яскравий, у всіх з'являється посмішка, коли приходять додому. А від шкарпеток "Капібара з друзями" всі в захопленні!!