Дуже дякую ORNER за те, що пішли на зустріч та розбили замовлення на окремі відправлення, оскільки деякі одиниці були потрібні швидше. Усе дуже гарно спаковано та чудове. Єдине, носочки 41-44 розміру на вузьку стопу тому не дуже підійдуть чоловікам.
Сюжет – супер! Менеджер ввічлива. Відправили у понеділок, а у вівторок вже забрала. Якість хороша! Фарба якісна, деяких кольорів по дві баночки. Наноситься легко. Пензлі норм за таку ціну. Хотілось би, щоб магазин додав до асортименту можливість придбати більш якісні пензлі. Все чудово!