Я замовляла 4 чашки щоб передати в Фінляндію родичам. Чекала поки вони їх отримають, і ось пряма мова: "Привіт Хрещенка! Дякую за подарунок! Чашки просто неймовірно гарні! І великі, і ручка зручна, і шикарної якості, і з класними малюнками! Дуже дуже сподобалось!"
Замовляла бокал для вина з котиком. Відправили швидко. Пакування надійне - дійшло без пошкоджень. Дякую ORNER за оперативність і цікаві ідеї для подарунків💜
Добрый день! Колода хорошо подходит новичкам,кратко,доступно и понятно! Коробка отличная, карты тоже не плохие! Единственный минус лично для меня - я предпочитаю глянцевое покрытие! Думаю вам необходимо ввести дополнительно,услугу покрытия карт! А в общем я довольна! Спасибо большое вам!