Дуже дуже дуже задоволена!!!! Великодній рушник просто сама ніжність . Шкарпеточки поїдуть до друзів в Канаду гріти думками про дім ❤️ Орнер улюблений магазин 🫶🏻 Маю і планери, і альбоми і ще багато чого. весь асортимент і якість бомба 🥰
Купляла два планера, собі і чоловіку, наповнення чудове, все гарно і корисно. Але хотілось би гендерно-нейтральні звернення всередині, бо планери з гарними облкладинками треба не тільки qirl)