Все чудово і коробка дуже гарна, можливо як побажання ттн клеїти на плівку чи упаковку від нп, бо шкода таку коробку викидати гарну, але ттн з неї погано віддиралась(
Отримала чудові карти Дари природи. Швидко відправили. Бонусом виявила дві карти Імператриці. Сприйняла це ,як хороший знак. Чекатиму на українську Манару та Симболон. Дякую
Робила замовлення - три пледи та календар на подарунок. Все - бездоганно - гарна якість товару, чітка робота консультантів та гнучкий підхід до клієнтів, якісна упаковка, оперативна доставка. приємно усвідомлювати, що є таке чудове виробництво та небайдужі талановиті люди! Дякую всім!