Все чудово і коробка дуже гарна, можливо як побажання ттн клеїти на плівку чи упаковку від нп, бо шкода таку коробку викидати гарну, але ттн з неї погано віддиралась(
Замовлення забрала днів 3-4 назад, вже користуюсь, дуже класна, говірка, яскрава, якість гарна)Не знаю, хто там говорив про тонкий картон, дуже якісний та цупкий!