Замовляла чашку і блокнот, якість супер і гарно запакована. Окрема подяка за швидку доставку, на наступний день після замовлення посилка вже була в мене.
Замовляла фотоальбом з білими листами, стікери та кутики. Дуже задоволена якістю. Сторінки альбома товсті, тож написи не передаються на протилежну сторону. Стікери теж супер. Окреме дякую, дівчинці, яка приймала замовлення.