Замовляла собі футболку, дуже креативний дизайн, і дуже гарна якість!)))) На мені розмір S, я б сказала вона прям вільна і довга, можна спокійно вдягати під лосини, розмірна сітка відрізняється від стандартної. Розміри більшечкі) Але я так і хотіла, аби вона була не приталена))))
Брала на подарунок подрузі чашку, дуже сподобалась і мені, і подрузі. Кружка виконана дуже майстерно, гарне пакування, якісний матеріал і загалом вона ну дуууже класна, усім задоволені від обслуговування до кінцевого результату, до речі, відправили кружку в день замовлення) дякую 🥰