Замовляв таро «Starlight», картки із афірмаціями і плед на подарунок. Все прийшло у відмінній якості. В ORNER відповідають дуже приємні і любʼязні працівники. Можна обговорити деталі і домовитися щодо доставки у зручну для вас дату. Рекомендуватиму цей магазин і дякую тим, хто створив такі гарні товари в сервіс✨
Все було супер, доїхало все ціле, не ушкоджене, дуже сподобалось, ще не подарувала імениниці, але думаю їй дуже сподобається! Чашка дуже приємна на дотик і найголовніше на великий мілілітраж, який дуже до вподоби!
Замовляла «Мій перший альбом» для донечки. Відправили в день замовлення, а на наступний я вже отримала альбом. Це просто супер сервіс. Про сам альбом - я в захваті! Якість друку, дизайн. Боже, який він гарний і продуманий до дрібниць. Я задоволена на 200% і буду замовляти ще. Ні разу не пожалкувала, що мій вибір пав на вас. Дуже дякую❤️