Замовляла в компанії ORNER пледи "чарівний світ" та "птахи на зоряному небі". Задоволена неймовірно. Якісні, яскраві, теплі, виготовлені з душею та великою любов'ю! Все класно!!! Бажаю команді успіхів та процвітання!
Дякую за швидку доставку. Замовляла носки " Мій Київ"для чоловіка та його побратимів. Фото не можу додати, бо приготувала йому посилку, а на Новій пошті добавила і те що получила .