прегарний плед та ще й в дуже красивій подарунковій упаковці. купила на подарунок рідній людині, яка зараз за кордоном. і ніби передала частинку України, чогось дійсно свого. дякую за таку можливість orner.
Дякую за чудові пледи « Схід» та «Південь», вони неймовірно затишні. Це міста, де пройшло дитинство моїх дітей. Нехай пледи дарують приємні спогади про рідний край.