Я замовляла 4 чашки щоб передати в Фінляндію родичам. Чекала поки вони їх отримають, і ось пряма мова: "Привіт Хрещенка! Дякую за подарунок! Чашки просто неймовірно гарні! І великі, і ручка зручна, і шикарної якості, і з класними малюнками! Дуже дуже сподобалось!"
Я досі вдячна таргетованій рекламі, за те що мене познайомили з вашими блокнотиками, бо пішов уже 2-й місяць як я не можу натішитися цим чудесним обкладинками які кожного разу роблять мені настрій. Дуже дякую!
Мій мастхев, першим моїм планером від вас був планер на кольцах, якого наразі немає, а цей-це просто вау, наповнення змінилось в набагато кращу сторону😍 Я просто кайфую від нього❤️
Щиро дякую за вашу працю) Замовляла в перше, але точно не востанє😉. Шкарпетки та блокнот класні👍. Дуже важливо що посилка прийшла дуже швидко. Успіхів Вам💙💛