Маю блакитний плед Дерево життя. Це наразі найдорожчий плед такого розміру в моєму домі, але як на мене він того вартий. Такої якості я ще не зустрічала, він наче двошаровий. Плед важкенький і наче "обіймає" тіло під ним. Не на останньому місці естетичний момент, такий плед хочеться тримати на видному місці вдома, самій глядіти і всім показувати.
Дуже цікава гра, провели за нею гарний вечір з друзями і навіть ті хто не дуже любить настільні ігри були в захваті бо це не звичайний формат. Рекомендую! 🍋