По-перше, приємно здивувала якісна упаковка — усе добре захищене, посилка прийшла цілою та охайною. Дуже зручно, що є дубляж номерків на схемі — це допомагає не заплутатися і комфортно працювати. Кисточки зручні, фарби якісні, насичені та не сухі — одразу видно, що подбали про покупця. Полотно міцне та добре натягнуте, малювати одне задоволення. Єдине, чого трохи не вистачило — це сірих відтінків. Сірого та чорного кольорів замало, і для деяких картин цього могло б бути більше.
Замовляла поел "Дерево життя" дуже, дуже задоволена! Не дивлячись на негаразди з програмою, дівчата все ж такі відправили супер швидко, як і просила! За це окрема подяка! Якість виробу вражає, супер! Успішних продажів Вам дівчата !