Чудовий альбом. Обкладинка гарна, папір дійсно цупкий. У комплекті вже є кутики, ще замовила стікери - вони чарівні! Відправили швидко, ще й за дуже приємно ціну у поштомат. Щиро дякую!
Замовляла фотоальбом «моменти щастя». Перше враження- такий тоненький, але після того як вклеїла фото - ідеальна товщина. До речі куточки для фото вже є в альбомі, це дуже зручно! Якщо ви любите роздруковувати фото - вам однозначно треба такий альбом!